אודותינו

 

מצוינות ומקצוענות תמיד מובילים לפסגה, בכל תחום. אנחנו שואפים לבטא את האיכויות האלו בתקשורת שלנו ובייחוד בדרך ההוראה שלנו. גישה זו מאפשרת לנו להקנות את הכלים הנחוצים כדי להגשים יעדים ולכבוש את הפסגה.

מרכז הלמידה שלנו נועד למבוגרים ולילדים.

אנו מציעים מגוון נושאי לימודי אקדמיים לצד לימודי פנאי שונים.

מתוך ההבנה שהמורה הוא יסוד מרכזי בכל חווית למידה מוצלחת, אנו מגייסים מורים מוכשרים, נמרצים ומרתקים ואף מעשירים את ארגז הכלים שלהם בהדרכות נוספות אותן הם עוברים על ידנו.

אנו מתעדכנים בדרישות המשתנות של עולם העסקים המקצועני, הציפיות החברתיות ואתגרי הלמידה של תלמידי בית ספר, כדי להבטיח שהשיעורים תמיד יהיו רלוונטיים ואפקטיביים.

 

 

 

הגישה שלנו

התלמיד במרכז

השיעורים שלנו מתרכזים בתלמיד. אנחנו מודעים למנעד הרחב של אופני הלימוד של אנשים שונים, ומתאימים את סגנון ההוראה ככל שרק ניתן כך שיתאים ללומד. גם תוכנית הלימודים שלנו גמישה כך שמתאפשר לנו ליצור את הדרך הטובה ביותר, באמצעותה נוכל להביא כל תלמיד אל היעד הרצוי.

האווירה בכיתה

הלמידה בכיתה היא באווירה טובה וחברותית ועם זאת דינמית ומעוררת מוטיבציה. אנחנו מעודדים את כל התלמידים להיות מעורבים באופן מלא בנעשה בשיעור.

מתודולוגיית תקשורת

בכיתות לימוד השפה שלנו, תקשורת אמיתית אינה רק מטרתם הסופית של התלמידים, אלא גם מתודולוגיית ההוראה שלנו. תקשורת שוטפת ומדויקת לא קורית מעצמה. זוהי תוצאה של אינטראקציה משמעותית בכיתה, שמאפשרת לתלמידים שלנו להגיע מוכנים למפגש חברתי חשוב, משא ומתן קשוח או מבחן קשה.